СЕСТРИ  ПО  КРОВІ 

 

Успішна бізнес-леді, посмішка якої на бігбордах вселяла у співгромадян впевненість у перемозі, потрапляє у психіатричну клініку. Ринкова торговка з сумнівним минулим витягує щасливий квиток - стає багатою і... виявляється заручницею шантажу.

 

Відомий письменник детективів безпорадний перед життєвими труднощами, а мати, яка вийшла з в'язниці намагається забрати з дитбудинку своїх дітей, щоб потім вигідно їх продати.

Що відбувається з нами, людьми, в часи, коли багато питань вирішують гроші? Невже справді стирається грань між добром і злом, любов'ю і ненавистю, відданістю і зрадою? Як вистояти і не втратити себе? Кому вигідно зштовхувати рідних по крові та близьких за духом людей?

Герої серіалу, наші сучасники, живуть у реаліях часу і вирішують непрості питання вибору, по-своєму визначаючи цінність людських взаємин. Їх сімейні, дружні, любовні та ділові зв'язки перевіряються на міцність і справжність. А головна інтрига подій полягає у відповіді на питання: хто і навіщо хоче знищити головну героїню?

 

       Що дня на телеканалі

 MILADY TELEVISION.