АРИСТОКРАТИ 

 

Лондон, 1743 рік. На тлі пишних балів і політичних інтриг при дворі короля Великобританії Георга II розгортаеться історія життя знатної та заможної родини англійської аристократії, сім'ї Річмонд. У їхній родині один син і четверо дочок. Життя тече згідно епохи. Бали, звані вечері, плітки, інтриги, палацові таємниці. Так живе аристократична знать тієї епохи, вісімнадцятого століття. Але ось підростають діти, і дівчата стають красунями - панянками

На одному з балів дочка Річмонд, Керолайн, знайомиться з Генрі Фоксом. Генрі, чоловік середніх років, перебуває на державній службі. Він одразу починає залицятися до Керолайн і просить юну леді стати його дружиною. Батьки Керолайн проти цього шлюбу. Але всупереч волі батьків Генрі і Керолайн обвінчалися. Батьки виганяють Керолайн з рідного дому... Біда приходить в маєток Річмонд, від хвороби серця померає глава сімейства. На межі великий спадок ...

 

       З понеділка по п’ятницю на телеканалі

 MILADY TELEVISION.

 

 

 

 

КРАСУНІ ЕДІТ УОРТОН

 

 Три юних американських красунь мріють щасливо вийти заміж. Не знайшовши підходящих кандидатів у Нью - Йорку, вони перетнули Атлантику, щоб підкорити чуттєвих лондонських холостяків. Кончіта, їх подруга в Англії, вже встигла «вискочити» заміж за англійського аристократа. Вона знайомить дівчат зі світом лондонського бомонду. Вони швидко набувають популярності.

Нен ніяк не може обрати між збіднілим, але елегантним Гаєм Твэйтом і найбажанішим нареченим у всій Англії, герцогом Тревеником. Вірджинії «припав до ока» лорд Сидаун, а Ліззі запропонував руку і серце впливовий політик з Палати Громад....

 

       З понеділка по п’ятницю на телеканалі

 MILADY TELEVISION.

 

 

 

 

НЕЗНАЙОМКА З УАЙЛДФЕЛЛ-ХОЛЛ

 

Приїхавши в Йоркшир, де розгортається край мальовничих пагорбів і долин, молода вдова Хелен Грем разом з маленьким сином оселилася в покинутій садибі Уайлдфелл-Холл. Своєю незалежною поведінкою і радикальними поглядами на життя вона майже відразу ж налаштувала проти себе всіх місцевих жителів.

 

Лише  Гілберт Маркхем нестримно тягнеться до Хелен всупереч всім пліткам про неї. Адже за незвичайним способом життя загадкової місіс Грем криється безліч таємниць - таємниць, про які за часів вікторіанської Англії вважали за краще говорити тільки пошепки.

 

       З понеділка по п’ятницю на телеканалі

 MILADY TELEVISION.

 

 

 

 

БЕРКЛІ-СКВЕР

 

Лондон, ХХ століття. У центрі подій історія про трьох жінок. Вони працюють нянями у будинках заможних аристократів на площі Берклі.   

Метті - добропорядна дівчина з бідної сім'ї. Для неї знайти місце няні у заможному домі є великою удачею. Ханна - свавільна жінка, яка втекла до Лондона після короткочасного роману зї старшим сином відомої родини Йоркшир. Лідія - наївна і чарівна дівчина, яка стає нянею в сім'ї з досить сучасними поглядами.

Попереду на молодих дівчат чекає багато пригод, випробувань, справжня любов та зрада близьких. У цій непередбачуваній лондонській метушні опорою для дівчат стане саме підтримка подруг.

 

       З понеділка по п’ятницю на телеканалі

 MILADY TELEVISION.

 

 

 

 

БІЛИЙ ТАНЕЦЬ

 

Ірландія 30-х років. Дев'ятнадцятирічна Елізабет закохується в красеня-актора бродячої театральної трупи. Вони проводять разом ніч , театр їде, і Ліз залишається одна. А незабаром вона розуміє, що у неї буде дитина, якій належить вирости без батька.

Батьки бояться, що дочка зганьбить їх сім'ю, видають Елізабет за сорокарічного вдівця, батька п'ятьох дітей. Тепер на неї лягають обов'язки господині величезної сім'ї і нестерпність життя з некоханим чоловіком. Але Елізабет не сумує. Вона все ще сподівається зустріти справжню любов. І вона її зустріне... 

 

 

       З понеділка по п’ятницю на телеканалі

 MILADY TELEVISION.

 

 

ТРАВМА

 

Дія гостросюжетної медичної драми розгортається в травматологічному відділенні приватної клініки в Санкт-Арсені. Лікар Джулі Лєм’є разом з колегами бореться за життя найрізноманітніших пацієнтів. В цьому відділенні не буває простих випадків. Хворі потрапляють до клініки після серйозних аварій, нападів та невдалого суїциду. Лікарям доводиться лікувати не тільки тіло, але й душу пацієнтів. Але перш за все – врятувати життя у будь-який спосіб! Ціна такої роботи – зруйноване особисте життя, відсутність розуміння з дітьми та батьками. Але лікарський обов’язок – понад усе!

 

       З понеділка по п’ятницю на телеканалі

 MILADY TELEVISION.


ТАЄМНИЦІ СТАРОГО МОСТА

 

Іспанія, 1902 рік. Пепа приїжджає в місто Пуенте Велья, щоб стати акушеркою. Доля зводить її з землевласницою Франціскою Монтенегро. Її пасинок, Карлос Кастро, - колишній коханець Пепи, від зв'язку з яким Пепа народила сина, але його відібрали у матері.

Пепа була впевнена, що син помер після пологів, поки не зрозуміла, що Мартін - її син! З цього моменту Пепа бореться, щоб повернути те, що належить їй, і попутно знайти свою любов в обіймах Трістана.

 

  Очікується 2-й сезон на телеканалі 

MILADY TELEVISION.