ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ

Хочеш знати більше про видатні події, цікаві історичні факти та ознайомитися з культурним життям різних народів світу? Ольга Малахова розкаже про це та інше у захопливій програмі «Життя прекрасне». 

У програмі «Життя прекрасне. Спецвипуск» ведуча Ольга Малахова розкриє всі секрети сучасної хірургії, розповість про цікаві медичні факти та проведе

за лаштунки операційної.                                                 

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ.  СПЕЦВИПУСК

У програмі «Життя прекрасне. Спецвипуск» ведуча Ольга Малахова розкриє всі секрети сучасної хірургії, розповість про цікаві медичні факти та проведе за лаштунки операційної.       

ОЗДОРОВЧА ГІМНАСТИКА

Радикуліт, варикоз, остеохондроз, геморой, сколіоз - все це може бути наслідками Вашої роботи. У програмі ведуча розповідає як уникнути всіх цих проблем за допомогою гімнастичних вправ. Ольга Малахова показує : які вправи потрібно робити , пояснює як, а головне, підбирає вправи для працівників багатьох сфер діяльності.

 

FASHION-ХВИЛИНКА 

Мода –це особливий світ і він не прощає помилок. У програмі «Fashion-хвилинка» для вас – останні тенденції моди, роботи найвідоміших дизайнерів зі світовим ім’ям, праця послідовників гуру моди – Коко Шанель. Які новинки підготували нам у цьому сезоні Versace, Жан-Поль Готьє, Джорджо Армані та всі ті, хто диктує правила стильного способу життя? Слідкуйте за модними новинками з нашою програмою.

NOSTALGIE

Музика, яка торкнулася мільйонів сердець, об’єднала континенти та покоління. Від 70х до 2000х – мелодії для людей, які пізнали смак свободи та знають, що таке по-справжньому якісна музика. Коли струни гітари грають в унісон зі струнами вашої душі, тоді звучить Queen, Елтон Джон, Sting  та Lara Fabian.

МУЛЬТФІЛЬМИ

Вовк ніяк не може наздогнати зайця, мавпенята, як завжди, неслухняні, а Леопольд – лише за дружбу та мир. Знайомі мотиви? Старі добрі радянські мультфільми на ваших телеекранах. Обіцяємо, що з нашими мультфільмами ви поринете у приємні спогади, де добро завжди перемагає зло, а їжачок блукає в тумані.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ

Те, що ви не знали про власне тіло. Міфи про здоров'я, яким ви вірили. Просте лікування, про яке не здогадувались. Факти про те, як влаштована найзагадковіша істота Всесвіту - людина. І просто поради про здоровий спосіб життя.


MUSIC SHOW 

Не можете згадати пісню, яка вже тижнями сидить у вашій голові? Тоді вам – наMusic Show. Тут ви знайдете останні хіти ваших улюблених виконавців та зможете потанцювати під пісні вашої молодості. Ритмічна музика, найрізноманітніші стилі – від блюзу до року та бажання танцювати – ось очікування, які виправдає ця програма. Музика – це найкраща таблетка від депресії. Пам’ятайте про це!

ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ

Мрії про вічне життя змушують людей в різні часи винаходити еліксири безсмертя. Медицина на високому рівні існувала задовго до нашої ери. Є докази, що вже тисячі років тому, жерці і знахарі вміли зрощувати переломи, лікувати зуби, робити найскладніші хірургічні операції. Можливо було навіть штучне запліднення ... Цьому людей навчили боги? Відповіді Ви знайдете у програмі "Еліксир молодості".