ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ

Хочеш знати більше про видатні події, цікаві історичні факти та ознайомитися з культурним життям різних народів світу? Ольга Малахова розкаже про це та інше у захопливій програмі «Життя прекрасне». 

МУЛЬТФІЛЬМИ

 

Вовк ніяк не може наздогнати зайця, мавпенята, як завжди, неслухняні, а Леопольд – лише за дружбу та мир. Знайомі мотиви? Старі добрі радянські мультфільми на ваших телеекранах

Обіцяємо, що з нашимимультфільмами ви поринете у приємні спогади, де добро завжди перемагає зло, а їжачок блукає в тумані.

 

 

MUSIC SHOW

 

 

Не можете згадати пісню, яка вже тижнями сидить у вашій голові? Тоді вам – на Music Show. Тут ви знайдете останні хіти ваших улюблених виконавців та зможете потанцювати під пісні вашої молодості. Ритмічна музика, найрізноманітніші стилі – від блюзу до року та бажання танцювати – ось очікування, які виправдає ця програма. 

Музика – це найкраща таблетка від депресії. 

Пам’ятайте про це!

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ.

СПЕЦВИПУСК

У програмі «Життя прекрасне. Спецвипуск» ведуча Ольга Малахова розкриє всі секрети сучасної хірургії, розповість про цікаві медичні факти та проведе за лаштунки операційної.          

FASHION-ХВИЛИНКА

 

Мода –це особливий світ і він не прощає помилок. У програмі «Fashion-хвилинка» для вас – останні тенденції моди, роботи найвідоміших дизайнерів зі світовим ім’ям, праця послідовників гуру моди – Коко Шанель. Які новинки підготували нам у цьому сезоні VersaceЖан-Поль Готьє, Джорджо Армані та всі ті, хто диктує правила стильного способу життя? Слідкуйте за модними новинками з нашою програмою.

ОЗДОРОВЧА ГІМНАСТИКА

 

Радикуліт, варикоз, остеохондроз, геморой, сколіоз - все це може бути наслідками Вашої роботи. У програмі ведуча розповідає як уникнути всіх цих проблем за допомогою гімнастичних вправ. Ольга Малахова показує : які вправи потрібно робити , пояснює як, а головне, підбирає вправи для працівників багатьох сфер діяльності.