МУЛЬТФІЛЬМИ

Вовк ніяк не може наздогнати зайця, мавпенята, як завжди, неслухняні, а Леопольд – лише за дружбу та мир. Знайомі мотиви? Старі добрі радянські мультфільми на ваших телеекранах. Обіцяємо, що з нашими мультфільмами ви поринете у приємні спогади, де добро завжди перемагає зло, а їжачок блукає в тумані.

ЛІМОН ТА ОЛІ

 

Мультфільм

Країна: Італія

Виробництво: Mondo TV

Режисер: Ізмаїл Гюнбай

 

Цей серіал про дітей Лимона і Олі, які перетворюють повсякденні проблеми в пригоди. Відноситься проблема в школу, або ситуація з сусідами, або щось ще, вони прагнуть знайти творчий підхід до вирішення або знайти вихід. Вони ростуть з досвідом, досліджують життя, цікавляться і представляють. Їм дуже весело. І дітям разом з ними.

ГОН

 

Жанр: мультфільм

Країна: Італія

Виробництво: Mondo TV

Режисер: Кім Тхе-хі

 

Веселий і бешкетний серіал про Динозаврика та його друзів. Маленькі звірі пустують і бавляться, шастають по лісі і роблять що хочуть. Все це дуже весело, але в лісі є великі вороги, яким не до веселощів. У великих звірів великі розборки.

ЧЕРЕПАШКА ЛУЛУ

 

Мультсеріал «Черепашка Лулу» - цікаві історії з життя маленької симпатичної черепашки, малятка з добрим серцем і веселим характером. Героїня живе в чарівному світі, де у неї багато друзів. З ними вона кожен день придумує цікаві завдання і шукає для них рішення. Разом з чарівною черепашкою Лулу діти зможуть відправитися в подорож в захоплюючий світ  повний   пригод.